zaidimai-poroms

Žaidimai poroms: įneškite naujų spalvų į kasdienybę!

Turbūt nebus prieštaraujančių, jog rutina ir monotonija kasdienybėje – tikrieji romantikos „žudikai”. Iškart kyla klausimas – ar įmanoma rasti būdų jų atsikratyti, ar tiesiog lieka susitaikyti, jog kitaip nebus? Nudžiugsite – išeičių iš niūrios kasdienybės visada yra! Dėmesys, staigmenos, pasimatymai, žaidimai poroms – pagalvokime, kaip praleisti laiką kartu smagiau, įdomiau, romantiškiau… Parodykime iniciatyvą ir pradėkime pokyčius nuo savęs, o lengvesnei pradžiai sudėliojome keletą idėjų Jūsų laikui kartu.

TOP 5 idėjos poros laisvalaikiui

Bėgant metams vis artimiau ir labiau pažįstame vienas kitą. Žinome, mėgstamiausius patiekalus, muziką, gėles, taip pat partnerio (-ės) pomėgius, laisvalaikio praleidimo formas. Dauguma ilgamečių partnerių apie savo antrąją pusę  ir pasakytų, jog „pažįstu kaip nuluptą!”. Bet, ar iš tiesų taip yra?

Neretas net nesusimąsto, kad laikas palieka žymes ne tik mūsų išvaizdoje, bet ir asmenybėje. Kiekviena asmenybė kaip gėlė yra blaškoma įvairiausių gyvenimo vėjų, nevienodai gauna šilumos ir saulės. Dėl skirtingos patirties kiekviena jų stiebiasi, auga ir bręsta nevienodai, o būna nustoja augti ar tiesiog vysta užgožta pavėsyje… Galbūt prieš 10 metų, negalėjome įsivaizduoti savęs be žygių gamtoje, o dabar geriausias laiko praleidimas mums – šokio pamokos ar važinėjimas dviračiu? Tad, ar tikrai pažįstame savo dabartinį mylimąjį (-ąją), o ne tą, su kuriuo susipažinome prieš 10, 20, 30 metų?

1. Pirmojo pasimatymo atkartojimas

Atrodo jau viskas išbandyta, išsemtos visos pokalbių temos ir tiesiog nebežinote, ką veikti kartu? Galbūt atėjo laikas susipažinti iš naujo? Pirmyn!

Pirmo pasimatymo atkartojimas sugrąžins Jus į tą praeitį, kuomet pilve dar plazdeno drugeliai… Smagesniam laiko praleidimui, prisiminkite ir susirašykite visas pirmojo pasimatymo smulkmenas: kaip buvote apsirengę, kur susitikote, kaip elgėtės, kaip leidote laiką, ką valgėte ar dovanojote, kokį filmą žiūrėjote.

Jokiu būdu nenusiminkite, jei kažko nepavyksta prisiminti, ar negalite nuvykti būtent į tą kavinukę, kur anuomet tramdydami jaudulį šnekučiavotės. Interpretuokite! Kažkada pasimatymą skyrėte ant aukščiausios Jūsų kaimelio kalvos, o dabar gyvenate sostinėje ir nėra sąlygų ten nuvykti? Skirkite pasimatymą ant Gedimino pilies kalvos, o gal televizijos bokšte?! Galbūt anuomet pasimatant buvo tiesiog pasivaikščiojimas gimtojo miestelio gatvėmis, o dabar gyvenate užsienyje? Išlėkite pasivaikščioti dabartinio miesto gatvėmis! Svarbiausia, kad širdyje rusentų to pirmojo pasimatymo „dvasia”…

Kuo skirsis šis atkartojamas pasimatymas nuo pirmojo? Tuo, kad partneris (-ė) susipažins su Jumis iš naujo! Lieka tik pasitelkti aktorystės sugebėjimus, t. y. apsimesti, kad nepažįstate vienas kito. Paklauskite iš naujo, vardo, kokia mėgstamiausia jo/ jos spalva, daina, ką ekstremalaus norėtų išbandyti, apie ką svajoja, kokios moteriškos ar vyriškos savybės labiausiai žavi, kur norėtų nukeliauti?

zaidimai-poroms-2

2. Naujas bendras pomėgis

Po pirmojo pasimatymo atkartojimo premjeros, susipažinote su nauju „senuoju” partneriu. Tikime, kad sužinojote, tai, ko galbūt niekada nebūtumėte sužinoję, nes nematėte prasmės klausti.  Dabar, kai jau visos kortos atverstos, iš naujo galima planuotis veiklą kartu! Nauja veikla duoda naujos patirties, jos metu abu galite mokytis kartu, diskutuoti, analizuoti ir pažinti geriau naujuosius „aš”.

Ką gi veikti kartu? Spręskite abu kartu. Patogiausia būtų susirašyti mėgstamų ar norimų išmokti veiklų sąrašą ir iš jo po truputį išbraukti tas, kurios visiškai nepriimtinos partneriui (-ei) pasiliekant keletą bendrų abiems. Dabar telieka išsirinkti! Galbūt Jūsų naujas laisvalaikio leidimo būdas bus – plaukimas irklentėmis, tango pamokos, kinų kalba, kaitavimas? Tikime, kad atrasite tą, Jus saistančią veiklą! Ir nesustokite! Kai jau tapsite kinų kalbos guru, galbūt galų gale ateis laikas išmokti slidinėti ar apkeliauti pasaulį?

3. Nei dienos be staigmenos

Tikime, kad visi turime labai užimtus gyvenimus ir tikrai nepavyks kiekvieną dieną sugalvoti smulkios staigmenėlės, pradžiuginančios partnerį (-ę). Bet gal pavyktų bent 1-2 kartus per savaitę, juk gyvenimas susideda iš smulkmenų. Kasdienės staigmenos neturi būti labai didelės ir atimančios žadą, tai smulkmenos, kuriomis primename parteriui (-ei), kad jį / ją mylime, gerbiame, juo rūpinamės ir esame dėkingi už laiko leidimą kartu gyvenimo kelyje.

Kasdienės staigmenos gali netgi nieko nekainuoti. O, taip! Ranka rašytas raštelis „Pasiilgsiu Tavęs šiandien” paliktas šalia miegančio partnerio (-ės), ne tik pradžiugins mylimąjį (-ąją), bet gali grįžti bumerangu, kuris nustebins ir Jus. Juk geri norai ir darbai nelieka užmaršty, o skatina daryti gera. Palepinkite partnerį (-ę) atpalaiduojančiu masažu po įtemptos darbo dienos arba atsipalaiduokite dviese putų vonioje. Juk tai irgi nieko nekainuoja, o duoda daug teigiamų emocijų ir romantiškų akimirkų! Daugiau idėjų, kaip nustebinti partnerį (-ę), pateiks Meilės kuponai Jai, 30 norų, Meilės kuponai Jam, 14 norų.

zaidimai-poroms-6
zaidimai-poroms-9

4. Gal kavos - Paryžiuje?

Trumpalaikis namų aplinkos pakeitimas – tai puikus būdas atitrūkti nuo rutinos ir patirti naujų įspūdžių. Ir tam visai nebūtina skristi į Paryžių kavos! Nors, sutikite, idėja verta dėmesio 😉

Įprastai pusryčiaujate namuose? Pakvieskite antrąją pusę pasigardžiuoti rytine kava į jaukią kavinukę. Vietoj eilinio laiko leidimo prie televizoriaus ar išmaniųjų įrenginių vakare, šokite abu į automobilį ir nuvažiuokite prie jūros palydėti saulėlydžio, paieškoti gintarų, pakvėpuoti pušyno oru… Pasiplanuokite savaitgalio ar vienos dienos išvyką, kad ir į kitą Lietuvos miestą, kuriame dar nesate buvę – puikus būdas papildyti įspūdžių ir žinių bagažą! Erotiniai žaidimai poroms įneša naujų potyrių, todėl ne tik juos žaiskite, bet ir keiskite apgyvendinimui skirtas vietas – nakvynei rinkitės viešbutį, kaimo turizmo sodybą, o gal ir dvaro apartamentus su sūkurine vonia?

Esant galimybei, suorganizuokite trumpas savaitgalio atostogas svetur, už Lietuvos ribų. O gal be jokių išankstinių planų, prisėskite, išsirinkite artimiausią skrydį ir išlėkite papietauti? Fantazuoti galima tikrai daug – pagalvokite, kaip dar kai kuriuos rutininius namų darbus ar veiklą būtų galima pakeisti kažkuo kitu.

zaidimai-poroms-3

5. Romantiški žaidimai poroms

Nenaujiena, kad romantika ir seksualiniai santykiai vaidina svarbų vaidmenį poros gyvenime. Apie sekso naudą ir privalumus galima neabejoti – apie tai prirašyta begalė straipsnių, atlikta daug įvairiausių tyrimų ir studijų.

Seksualinių santykiai suartina mylimuosius, sukuria tarpusavio ryšį, jie tarsi apsprendžia poros egzistavimą, o jų nebuvimas kenkia partnerystei, neretai nuveda link skyrybų. O ką daryti, kad toji santykių pradžioje liepsnojusi aistra neišblėstų? O gi, stengtis kad ji neužgestų, tegul rusena mažiau ar daugiau, svarbiausia – vis įpūsti liepsną ir neužpilti jos vandeniu!

Kaip jau minėjome, romantikos „žudikai” yra monotonija ir rutina, kurie apsunkina ir seksualinį gyvenimą. Tiksliau sakant, apsrendžia seksualinių santykių sumažėjimą arba jų nebuvimą, netgi pastūmėja į santykių krizę. To priežasčių, taip pat yra begalės – jas spręsti padeda tiek gydytojai, tiek psichologai ar porų terapijos specialistai, psichoterapeutai.

Nemažai porų mini, jog kasdienis seksas jiems atsibodęs, neįdomus ir nebejaudina. Nenorą mylėtis gali sąlygoti ir pasikeitusi partnerio išvaizda, kuri nebekelia susijaudinimo, taip pat asmens higienos trūkumas, kas atgrąso nuo mylėjimosi. Moterys kaip nenoro mylėtis priežastį mini orgazmo nepatyrimą, kas leidžia manyti, jog arba partneris nenusiteikęs patenkinti moterį, arba moteris nekalba apie tai, ko reikėtų, jog pasiektų orgazmą.

zaidimai-poroms-8

Nenusiminkite, kartais naujoms kibirkštims įžiebti miegamajame reikia visai nedaug. Pradžiai kartu pažiūrėkite erotinio ar pornografino turinio filmą, padiskutuokite, ar norėtumėte pakartoti kurią filmo sceną, o gal iškart ir išbandyti? Pavyzdžiui, niekada to nebandėte daryti ant stalo – pirmyn! Nepamirškite, kad svarbi ir partnerio (-ės) išvaizda, kvapas. Prieš romantišką vakarą būtinai pasirūpinkite higiena, pasipuoškite, pasikvėpinkite. Kartu įsigykite, padovanokite vienas kitam erotinių rūbų ar kitų pikantiškų dalykėlių iš erotinių prekių parduotuvės. Sekso prekės poroms įneš naujų audrų Jūsų miegamajame! Parodykite dėmesį vienas kitam, kad geidžiate vienas kito. Progai esant (ar be progos) gali būti dovanojami meilės dovanų kuponai, susiję ne tik su romantika, bet ir audringu seksu…

Svarbu partneriams kalbėtis apie tai, kas patinka, ką norėtų pakeisti seksualiniuose santykiuose. Deja, nevisada poros išdrįsta papasakoti vienas kitam savo fantazijas, supažindinti su jautriausiomis kūnos vietomis. Erotiniai žaidimai poroms gali padėti, nes skatina išbandyti naujus potyrius! Žaidžiant nebereikės jaudintis ir galvoti, kaip pasakyti partneriui (-ei) kad, pavyzdžiui, „noriu pasimylėti prieš veidrodį”, „noriu išbandyti analinį”, „noriu įsigyti vibratorių”, „noriu oralinio”… Visos užduotys pateiktos kortose – lieka tik išsitraukti ir jas vykdyti! Gal kurioje jų „užkoduota” ir Jūsų slapčiausia fantazija, kurios niekaip nedrįstate atskleisti partneriui (-ei)? To galite ir nedaryti, už Jus tai padarys – erotinių žaidimų kortos!