Žaidimai ir kuponai

Kaip išsirinkti tinkamiausią žaidimą ar dovanų kuponą?

Visi erotiniai žaidimai ir meilės dovanų kuponai yra suskirstyti pagal juose esančių užduočių sudėtingumo lygį:

  • pradedantiesiems,
  • pažengusiems,
  • patyrusiems.

Taigi, kuriam lygiui priklausote Jūs, Jūsų partneris?

Žaidimai ir kuponai pradedantiesiems dvelkia romantika ir lengvomis vilionėmis. Skirti tiek nesenai susiporavusioms poroms, tiek poroms „su stažu”, norinčioms praskaidrinti kasdienybę bei rutiną maloniomis staigmenomis. Kai kurios šio lygio užduotys labiau pritaikomos poroms, gyvenančioms kartu, tačiau tiks ir ką tik įsimylėjusiems. Naujiems įsimylėjėliams leis geriau pažinti vienas kitą, suteiks romantinio pobūdžio idėjų staigmenoms, laisvalaikio praleidimui ir partnerio norų išpildymui. Šiam lygiui taip pat priskiriami vakarėlių žaidimai, kurie ypač tinkami mergvakariams ar bernvakariams. Romantiškuosius žaidimus ir meilės dovanų kuponus tinka dovanoti ir jauniesiems, kad medaus mėnuo būtų dar saldesnis…

Pažengusiems, skirtos užduotys asociuojasi su gundymu, erotika ir aistra.  Kai kurios šio lygio užduotys reikalauja daugiau drąsos, puikiai tiks seksualinio gyvenimo paįvairinimui. Labiau skirtos vienas kitą gerai pažįstančioms, susituokusioms, kartu gyvenančioms poroms. Pažengusiems skirtų žaidimų ieškokite skyriuje „Erotiniai žaidimai poroms”. Ar bandysite mesti iššūkį vienas kitam? Pirmyn!

Be tabu ir daugiausiai drąsos reikalaujantis žaidimų lygis – patyrusiems. Šiuose žaidimuose atrasite naujų potyrių, atsiduosite slapčiausioms intriguojančioms fantazijoms, šėlsite aistros sūkuryje! Žaidimai patyrusiems skirti gerai vienas kitą pažįstančioms, ilgalaikius santykius puoselėjančioms, kartu gyvenančios poroms. Ar nusiteikę išbandyti tai, ką rodo suaugusiems skirtuose filmuose? Beje, šiam lygiui priskiriami ne tik erotiniai žaidimai poroms bet ir Sekso dovanų kuponai Jai arba Jam, kuriuos atrasite skyriuje „Meilės dovanų kuponai”.

Populiariausi

Kolekcijos